Gry escape room

Gry escape room to tradycyjne gry escape, które polegają na uciekaniu z pomieszczenia. Najczęściej jest to jakiś pokój, ale zdarza się np. banki, biuro, siłownia, itp. Wszystko zależy od tematyki danej gry escape room. Gry escape room bywają prostsze i trudniejsze, więc trzeba odpowiednio dobrać poziom trudności do swoich umiejętności, by już na wstępie się nie zniechęcić.

Old Room Escape screen

Old Room Escape

Old Room Escape to znakomita propozycja dla dużych i małych. Jeśli tylko lubicie gry escape room to na pewno wam się ona spodoba. Czeka tu na was klasyczna ucieczka z pokoju, więc na pewno będziecie się znakomicie bawić.

Beauty kids room escape screen

Beauty kids room escape

Jeśli lubicie klasyczne  gry escape to serdecznie zapraszamy do zabawy razem z nami i grą Beauty kids room escape. Jest to naprawdę znakomita gra escape, przy której można się świetnie bawić. Jak zwykle w grach escape room musicie przeszukać cały pokój i bacznie patrzeć na wszelkie wskazówki. 

Kitchen room escape screen

Kitchen room escape

Kitchen room escape to prosta gra escape, w której musicie znaleźć hasło numeryczne do wyjścia z kuchni. Hasło uzyskacie zbierając kuchenne przedmioty i wtykając je w zegar na suficie. Przedmioty te możecie znaleźć bezpośrednio w innych, bądź dodatkowi będziecie musieli zebrać jeszcze inne takie jak klucze za pomocą , których uzyskacie kolejne wskazówki.

Lovely Fish Room Escape screen

Lovely Fish Room Escape

Macie ochotę na kolejne zagadki? To zagrajcie z nami w Lovely Fish Room Escape - kolejną znakomitą grę escape room, którą udostępniamy zupełnie za darmo. Możecie grać do woli, zarówno w tę jak i w inne nasze gry escape, których systematycznie przybywa na naszym portalu. Co tym razem macie do zrobienia?

Beauty Bathroom Escape screen

Beauty Bathroom Escape

Jeżeli lubicie gry room escape to zapraszamy do zabawy z grą Beauty Bathroom Escape. Tu uciekacie nie tyle z pokoju co z łazienki, jednak zasady są te same – szukamy przedmiotów, wykorzystujemy je i otwierają nam się drzwi. Im zrobicie to szybciej tym więcej punktów zdobędziecie i tym wyższą lokatę na liście graczy uda wam się uzyskać. 

Escape the Basement screen

Escape the Basement

Escape the Basement to całkiem fajna gra escape, która jest dość rozbudowana i naprawdę trzeba się tutaj nagłówkować. Po pierwsze spośród licznych przedmiotów trzeba wybrać te potrzebne do wyjścia z pomieszczenia. Po drugie znalezione elementy trzeba ze sobą łączyć aby zadziałały – np. baterie i latarka.

 

Modern Study Room Escape screen

Modern Study Room Escape

Kolejna gra escape już czeka na was a jest nią Modern Study Room Escape. W tej grze tradycyjnie musicie znaleźć wyjście z pokoju – pokoju, w którym się uczycie. Jeżeli macie dość nauki na dziś to zapraszamy do zabawy – gwarantujemy, że będzie ona wyśmienita, a przy okazji poćwiczycie nieco swoje szare komórki, bo nie obędzie się tutaj bez kombinowania. 

Escape From the Fitness Club screen

Escape From the Fitness Club

Lubicie siłownię? Ja nie bardzo, ale skusiłam się by do niej pójść i zagrać w grę Escape from the fitness club. Mam nadzieję, że wy też się skusicie i będziecie się świetnie bawić razem z nami szukając wyjścia z siłowni.

Rainbow Room Escape screen

Rainbow Room Escape

Jeśli mamy zamiłowanie do rozwiązywania zagadek logicznych i lubimy głowić się nad zagadkami, to bez wątpienia warto spróbować swoich sił w Rainbow Room Escape i pomóc głównemu bohaterowi wydostać się z tego kolorowego pokoju.

Gry escape room lubią mali i duzi. Jest to fajna zabawa i świetny relaks, a przy okazji można nieco poćwiczyć swoje szare komórki, gdyż poniekąd gry escape są grami logicznymi. Dlaczego?

Dlatego, że trzeba odpowiednio kojarzyć fakty i wykazać się dużą dozą myślenia by znaleźć i w odpowiedni sposób użyć przedmioty, które są ukryte gdzieś tam na planszy i które są konieczne do otworzenia wyjścia z pomieszczenia. 

Gry escape room zapewniają świetną zabawę na długie godziny - tym bardziej, że u nas znajdziecie całe mnóstwo gier escape. Dodatkowo systematycznie będziemy zamieszczać u nas nowe gry escape room, więc na pewno nuda was nie dotknie.

Zapraszamy do zabawy i życzymy powodzenia!!!