Gry przygodowe escape

Gry przygodowe escape to odmiana klasycznych gier escape. Czym się różnią? Głównie miejscem rozgrywania się akcji gry - nie jest to pokój jak w grach escape room, ale np. las czy pustynia. Czasem też chodzi np. o jakaś konkretną przygodę jak ucieczka złodzieja z łupem. Co wy na to na takie gry escape?

Jinx & Minx: Tower Escape screen

Jinx & Minx: Tower Escape

Przygodowe gry escape to zabawa dla każdego, więc jeśli macie ochotę to zapraszam do zagrania wraz z nami w grę Jinx & Minx: Tower Escape. Fajna, aczkolwiek nieco straszna gra escape - myślę jednak, że będziecie się przy niej wyśmienicie bawić. Polecam gorąco!

Mushroom Escape 2 screen

Mushroom Escape 2

Jeżeli macie ochotę pograć w nowe gry escape to serdecznie zapraszam – u nas systematycznie pojawiają się nowe propozycje – tym razem mam dla was grę Mushroom Escape 2, która przenosi was do zaczarowanego świata grzybów.

Bank Rush screen

Bank Rush

Jeśli lubicie gry escape to zapraszamy serdecznie to wypróbowania gry Bank Rush. Celem tej gry escape jest otwarcie sejfów z pieniędzmi zanim przyjdziecie policja, a przyjedzie ona po skończeniu się czasu, jak zostaje wam wyznaczony na grę.

Sahara Desert Escape screen

Sahara Desert Escape

Gry przygodowe escape to ciekawa odmiana do escape room, czyli tych gier escape, w których trzeba znaleźć wyjście z jakiegoś pokoju. W grze Sahara Desert Escape macie otwartą przestrzeń, ale jesteście na pustyni – obranie złej drogi skończy się dla was śmiercią, bo zabraknie wam wody. Tak, więc łapcie za myszki i szukajcie rozwiązania. Powodzenia.

Gry przygodowe escape to jedne z najbardziej popularnych gier escape w sieci. Dlatego systematycznie będziemy u nas zamieszczać kolejne gry przygodowe escape, by nie doskwierała wam nuda. Cieszycie się? Mam nadzieję, że tak :) Oczywiście każda gra escape będzie tradycyjnie zawierała krótki opis dotyczący sterowania i całej rozgrywki, więc nie martwcie się - zasady zawsze będę omówione.

Gry przygodowe escape zwykle rozgrywają się w innym miejscu niż pokój i opowiadają jakąś historię. Jeśli lubicie właśnie takie gry escape to zapraszamy serdecznie do zabawy razem z nami. Czekamy na was :)

Życzymy udanej zabawy z grami przygodowymi escape!!!