Straszne gry escape

Chcecie nieco by powiało grozą? To zapraszamy do zagrania w straszne gry escape. Ich akcja tozgrywa się w jaskiniach, ciemnych lasach i starych domach, w których straszy oraz w podobnych miejscach, więc się przygotujcie na ostre ciarki na plecach :)

Dark Cave Escape screen

Dark Cave Escape

Brrr... zimno, ciemno i do tego wokół pełno kości, czaszek i kościotrupów... Tak - takie są właśnie starszne gry escape a w tym między innymi gra Dark Cave Escape, którą mamy tu dla was. Zapraszamy serdecznie do zagrania razem z nami i do przeżycia niesamowitej przygody. Powodzenia!!! Na pewno wam się przyda :)

Under Bridge Cave Escape screen

Under Bridge Cave Escape

Gry escape straszne to jedna z najbardziej popularnych odmian gier escape, dlatego też na naszym portalu systematycznie będziemy publikować gry takiego typu.  A teraz już zapraszam do zabawy z grą Under Bridge Cave Escape - jest to naprawdę fantastyczna i godna uwagi gra escape dla małych i dużych.

Straszne gry escape to gry escape stworzone specjalnie z myślą o tych, którzy lubią wyzwania i moment, które mrożą krew w żyłach. Jeżeli lubicie takie rzeczy to straszne gry escape czekają już na was. Regularnie będziemy dodawać nowe gry escape w tej kategorii, więc zachęcamy do częstego zaglądania :)

Straszne gry escape mają takie same zasady jak klasyczne gry escape, ale różnią się miejscem akcji, grafiką, dźwiękami, itp. szczegółami, które robią naprawdę strrrrraaaaaaszzzzzzznyyyy efekt. Zachęcam do zagrania w straszne gry escape, bo są naprawdę fajną odmianą.

Jeżeli macie teraz wolną chwilę to grajcie z nami w straszne gry escape - zapraszamy i życzymy udanej przygody!!!